Poczuj się piękna i wyjątkowa dzięki sesji buduarowej

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na sesje fotograficzne. Jeśli masz dodatkowe pytania proszę o kontakt. Do zobaczenia na sesji!

Czemu sesje buduarowe?

Doświadcz miłość do Siebie

Boudoir to celebracja Ciebie i Twojego ciała. Kiedy patrzymy w lustro, czasami nie jesteśmy zadowolone z tego, co widzimy.

W naszych głowach istnieje obraz tego, jak powinnyśmy wyglądać i czujemy potrzebę „udoskonalania” siebie, aż osiągniemy ten cel.

Ale nasze ciała opowiadają historię o tym, kim jesteśmy. Mogą pojawić się niedogodności i zmiana ciała. Piegi, znamiona, waga, blizny, wszystko to składa się na część twojej historii.

Ujmij to, każdy jest dziełem sztuki i jest wyjątkowy na swój sposób, a ja pomagam Ci to dostrzec.

Zaakceptuj Siebie, zaakceptuj Swoje ciało

Boudoir uczy nas, że nie ma nic złego w byciu wrażliwą. Pomaga zaakceptować Siebie na nowo i poznać swoje piękno.

Podjęcie decyzji o zrobieniu zdjęć w intymnej scenerii, wymaga pewności siebie i bycia wrażliwym. Dzięki temu doświadczeniu zaakceptujesz swoją kobiecą stronę. Bo jesteś piękna, tylko jeszcze tego nie wiesz.

Zmysłowość jest tak samo częścią ludzkiego doświadczenia, jak partnerstwo, małżeństwo czy narodziny, a buduar to idealna droga do pełnej akceptacji własnego ciała i jego uroków.

Zbuduj pewność Siebie

Wzmocnienie osobistej pewności siebie. To zmysłowy i intymny prezent tylko dla ciebie. Portret uwieczniający szczególny okres w Twoim życiu.

Fotografia buduarowa to najlepszy sposób na celebrowanie Twojego pięknego ciała – i siebie samej. Nasze intymne sesje fotograficzne mają na celu wyeksponowanie Ciebie w sposób, który pokaże Twoją pewność siebie, siłę i seksualność.

Bez względu na to, czy jesteś trochę nieśmiała, spotkamy się z Tobą dokładnie tam, gdzie jesteś. A dzięki naszej pasji i doświadczeniu, będziesz w kompetentnych i kreatywnych rękach.

Dowiedz się więcej o sobie

Boudoir może być doświadczeniem, dzięki któremu dowiesz się więcej o sobie. Taka sesja to idealna okazja by zajrzeć głęboko w siebie i swoje marzenia.

To, co zdecydowanie wyróżnia buduar, to wizja, którą dzielisz z fotografem i stylistą.

Naszym celem jest komunikowanie się z Tobą i stworzenie środowiska, w którym poczujesz się bezpiecznie, a w efekcie wyjdziesz z sesji pewna siebie i wzmocniona.

Wyjątkowe chwile specjalnie dla Ciebie

Zobacz jak wygląda przygotowanie do sesji buduarowej. Bo Twoje piękne chwile, intymność i doświadczenia są dla nas najważniejsze.

Konsultacje, rozmowa i pomoc

Świetnie rozumiemy, że sesja buduarowa może generować obawy. Nie wiesz, jak taka sesja wygląda i czy zdecydujesz się na nią.

Możemy spotkać się osobiście, porozmawiać przez telefon lub przez video chat! Porozmawiamy o Twoich celach i o tym, dlaczego chcesz mieć sesję zdjęciową boudoir.

Wspólnie odkryjemy wizję i zrozumienie tego, kim jesteś jako kobieta, aby połączyć Cię z Twoim wewnętrznym i zewnętrznym pięknem i siłą.

Sesja fotograficzna

Zrelaksuj się, właśnie zaczyna się zabawa!

Twoje doświadczenie rozpocznie się od przygotowania makijażu i fryzury, a wszystko podczas słuchania Twojej ulubionej muzyki.

Porozmawiamy o tym, co czyni Cię piękną, jaką jesteś. Wybierzemy opcje garderoby i zadbamy o odpowiedni poziom wygody.

Poprowadzimy Cię przez wszystkie etapy sesji. Wydobędziemy z Ciebie tę stronę siebie, którą chcesz zabłysnąć!

Odsłona

Po raz pierwszy zobaczysz swoją galerię na spotkaniu z nami, które odbędzie się kilka dni po Twojej sesji.

Pokażemy tobie przykładowe projekty produktów, aby znaleźć coś odpowiedniego dla Ciebie!

Będzie to dla Ciebie kolejne ekscytujące wydarzenie, na które z niecierpliwością będziesz czekać!

Buduar jako idealny prezent na wyjątkowe okazje

to idealny prezent ślubny

Podaruj swojemu partnerowi prezent, który wiesz, że pokocha. Każdy pakiet Boudoir jest zaprojektowany tak, abyś czuła się dopieszczona i cudowna. To przygoda, która odmieni twoje życie i pozwoli sprawić niespodziankę najbliższej osobie.

Przynieś swój welon, buty ślubne, białą bieliznę, a my zajmiemy się resztą. Masz możliwość wykonania fryzury i makijażu z naszym profesjonalnym zespołem.

świętuj kamień milowy

Świętuj wyjątkowe wydarzenia w Twoim życiu, pozwól sobie na sesję kobiecą. Masz prawo być samolubna, to twoje święto.

Zbliża się rocznica, wyjątkowe urodziny, a może właśnie dostałaś zasłużony awans?

Udokumentuj ten ważny okresu w swoim życiu. Nie tylko będziesz mieć wspaniałe zdjęcia, ale kiedy na nie spojrzysz, przypomnisz sobie jak niesamowity był to czas w Twoim życiu! Uczcij to!