Sudeckie warsztaty fotograficzne w Górach Stołowych

Tokina i Fotowarsztaty zapraszają na zaplanowane na weekend 26-28 maja plenerowe warsztaty fotograficzne w górach, zorganizowane w najciekawszych miejscach Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. na Szczelińcu – w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Fantazyjne kształty skał, olbrzymie urwiska, magiczne kamienie – to wszystko tylko tutaj.

Weekendowe warsztaty fotograficzne w Górach Stołowych rozpoczyna wykład poświęcony fotografii. W sobotę wyjście na wschód słońca na Szczelińcu; między śniadaniem a obiadem plenerowa wycieczka fotograficzna w masyw Szczelińca Wielkiego. Popołudniowo-wieczorna część programu to wizyta przy najciekawszych obiektach fotograficznych w okolicy, zachód słońca, a po powrocie do Szczelinki, dalsza część wykładów i analizy zdjęć lub pokaz filmu i balia / sauna (dla zainteresowanych).

Niedzielny, przedpołudniowy blok zajęć to plenerowy kurs fotograficzny w magicznych labiryntach Błędnych Skał (dojazd przez Kudowę Zdrój), skąd wracając zatrzymamy się na zakupy w Czechach (Malá Čermná, Hronov). Całości dopełnia kompendium informacji teoretycznych poświęconych fotografii plenerowej oraz dużo praktyki.

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.
Miejsce: Sudety, Góry StołoweTermin: 26-28 maja 2023Cena: 1160 zł

Cena obejmuje:

  • uczestnictwo w warsztatach
  • niepowtarzalny wschód słońca na Szczelińcu (zależnie od pogody) 🙂
  • noclegi w dwu i trzyosobowych pokojach, każdy z łazienką
  • pełne, domowe wyżywienie
  • wi-fi w obiekcie noclegowym

Więcej informacji oraz rezerwacje: https://fotowarsztaty.com/tematy-i-miejsca-zajec/polska/sudeckie-warsztaty-fotograficzne-w-gorach-stolowych-na-koncu-swiata/